Komunikaty

info

WYMIANA DEKODERÓW SD NA HD
Informujemy, że abonenci odbierający pakiet cyfrowy niebieski za pomocą dekodera SD mogą zamówić dekoder HD (jednorazowy koszt wymiany urządzenia to 50 zł). Dzięki dekoderowi HD zyskają Państwo dostęp do większej liczby programów. Dodatkowo abonenci, którym skończyło się zobowiązanie terminowe wynikające z zawartej umowy mogą zawrzeć nową umowę na czas określony na korzystnych warunkach. Przedłużając umowę na okres 24 miesięcy abonament za pakiet cyfrowy niebieski wynosi 67 zł.


uwaga

ZACHOWAJ OSTROŻNOŚĆ
Ponownie ostrzegamy przed nieuczciwymi przedstawicielami jednej z platform cyfrowych rozpowszechniającymi nieprawdziwe informacje na temat naszej firmy. Nie jest konieczne podpisywanie żadnych nowych umów pod pretekstem modernizacji instalacji itp.


info

FAKTURY
Informujemy, że w związku ze zmianą systemu komputerowego faktury dla wszystkich abonentów począwszy od stycznia 2014r. dostarczane będą co miesiąc.
Osoby zainteresowane otrzymywaniem faktury w formie elektronicznej (e-mail) mogą w naszym punkcie kasowo - informacyjnym wypełnić oświadczenie.