Komunikaty

info

TVR HD
Z przyczyn niezależnych od telewizji kablowej ANT-SAT-GOR (brak dosyłu programu) reemisja programu TVR HD została zawieszona do odwołania.


info

ZMIANA NAZWY
Z dniem 1 września 2014 program NSPORT zmienia nazwę na NSPORT+, zmianie ulegnie także logotyp stacji.


info

ZMIANA CZĘSTOTLIWOŚCI
W związku ze zmianą parametrów nadawania programów TELE5 i POLONIA1 przez nadawcę od dnia 1 września br. programy te w pakiecie cyfrowym niebieskim będą dostępne na kanale K50 (706 MHz, QAM 256, SR 6875). Zmianie ulegnie także standard nadawania z MPEG-2 na MPEG-4, dostęp do powyższych programów w pakiecie cyfrowym utracą abonenci korzystający z dekoderów SD. W pakiecie analogowym częstotliwość programu TELE5 nie zmieni się.


info

ZMIANY PROGRAMÓW
Informujemy, że od dnia 1 października 2014r. do pakietu pełnego analogowego wprowadzone zostaną programy STOPKLATKA oraz FOKUS TV. Dostęp do nich uzyskają osoby, które dotychczas korzystają tylko z sygnału analogowego. Wyłączone z pakietu analogowego zostaną natomiast BBC ENTERTAINMENT oraz POLSAT VIASAT HISTORY, które będą dostępne tylko w pakiecie cyfrowym niebieskim. Abonenci pakietu pełnego analogowego mogą zamówić pakiet cyfrowy niebieski zawierający blisko 120 programów. Aktywacja pakietu już od 1zł, abonament 67zł (umowa na okres 24 miesięcy).


info

WYMIANA DEKODERÓW SD NA HD
Informujemy, że abonenci odbierający pakiet cyfrowy niebieski za pomocą dekodera SD mogą zamówić dekoder HD (jednorazowy koszt wymiany urządzenia to 50 zł). Dzięki dekoderowi HD zyskają Państwo dostęp do większej liczby programów. Dodatkowo abonenci, którym skończyło się zobowiązanie terminowe wynikające z zawartej umowy mogą zawrzeć nową umowę na czas określony na korzystnych warunkach. Przedłużając umowę na okres 24 miesięcy abonament za pakiet cyfrowy niebieski wynosi 67 zł.


uwaga

ZACHOWAJ OSTROŻNOŚĆ
Ponownie ostrzegamy przed nieuczciwymi przedstawicielami jednej z platform cyfrowych rozpowszechniającymi nieprawdziwe informacje na temat naszej firmy. Nie jest konieczne podpisywanie żadnych nowych umów pod pretekstem modernizacji instalacji itp.


info

FAKTURY
Informujemy, że w związku ze zmianą systemu komputerowego faktury dla wszystkich abonentów począwszy od stycznia 2014r. dostarczane będą co miesiąc.
Osoby zainteresowane otrzymywaniem faktury w formie elektronicznej (e-mail) mogą w naszym punkcie kasowo - informacyjnym wypełnić oświadczenie.