Komunikaty

uwaga

ZMIANY CZĘSTOTLIWOŚCI
Z przyczyn technicznych w dniu 15 grudnia br. zmienione zostały częstotliwości programów w pakiecie analogowym. Aktualne parametry:
- TVP Polonia kanał S01 (111,25 MHz)
- TVP Kultura kanał S02 (119,25 MHz)
- TVP Historia kanał S05 (143,25 MHz)
- TVN 24 BiŚ kanał S31 (407,25 MHz)
- 4Fun.TV kanał S32 (415,25 MHz)


Ponadto m.in. z powodu zmiany sposobu dystrybucji sygnału dla telewizji kablowych przez Telewizję Polską od stycznia 2015r. (zmiana dosyłu drogą satelitarną z satelity Astra na HotBird) także w naszej sieci będziemy zmuszeni wprowadzić korekty w dotychczasowej zawartości multipleksów kablowych (DVB-C). Przeprogramowanie urządzeń stacji czołowej zostanie wykonane w dniu 2 stycznia w godzinach porannych. W przypadku braku odbioru konieczne będzie ponowne wyszukanie programów w menu Państwa dekoderów DVB-C bądź telewizorów.
W przypadku telewizorów zalecamy skorzystać z opcji pełnego wyszukiwania programów kablowych cyfrowych (DVB-C).
Użytkownikom dekoderów Technisat proponujemy skorzystać z opcji wyszukiwania zaawansowanego (poszerzonego) i przeszukać kanały od C49 do C66 a następnie posortować listę wg własnych upodobań. Dla modeli dekoderów Digyboxx HD CX oraz Technibox K1 CSP możliwe będzie także w prosty sposób wgranie aktualnej listy programów za pomocą portu USB. Lista zostanie zamieszczona na naszej stronie internetowej w dziale z plikami do pobrania. Z gotowej listy programów będą mogli skorzystać także użytkownicy dekoderów Vantage.
Za utrudnienia przepraszamy.


info

WYMIANA DEKODERÓW SD NA HD
Informujemy, że abonenci odbierający pakiet cyfrowy niebieski za pomocą dekodera SD mogą zamówić dekoder HD (jednorazowy koszt wymiany urządzenia to 50 zł). Dzięki dekoderowi HD zyskają Państwo dostęp do większej liczby programów. Dodatkowo abonenci, którym skończyło się zobowiązanie terminowe wynikające z zawartej umowy mogą zawrzeć nową umowę na czas określony na korzystnych warunkach. Przedłużając umowę na okres 24 miesięcy abonament za pakiet cyfrowy niebieski wynosi 67 zł.


uwaga

ZACHOWAJ OSTROŻNOŚĆ
Okres przedświąteczny często jest wykorzystywany przez nieuczciwych przedstawicieli handlowych platform cyfrowych, którzy rozpowadzają nieprawdziwe informacje na temat naszej firmy. Prosimy o zachowanie ostrożności.


info

CNBC
W związku z brakiem porozumienia w sprawie dalszej reemisji programu CNBC w naszej sieci na początku stycznia 2015r. zostanie on wycofany z oferty.