Komunikaty

uwaga

ZMIANY CZĘSTOTLIWOŚCI
W przypadku braku odbioru niektórych programów w pakiecie cyfrowym (m.in. TVP INFO, TVP SPORT, TVP SERIALE) konieczne jest ponowne wyszukanie programów w Państwa dekoderach DVB-C bądź telewizorach.
W przypadku telewizorów zalecamy skorzystać z opcji pełnego wyszukiwania programów kablowych cyfrowych (DVB-C).
Użytkownicy dekoderów Technisat mogą skorzystać z opcji wyszukiwania zaawansowanego (poszerzonego) i przeszukać kanały od C48 do C66 a następnie posortować listę wg własnych upodobań. W przypadku dekoderów Technisat Digyboxx HD CX, Technisat Technibox K1 CSP oraz VANTAGE możliwe jest także wgranie aktualnej listy programów za pomocą portu USB, która jest zamieszczona na naszej stronie w dziale z plikami do pobrania.
Za utrudnienia przepraszamy.


info

WYMIANA DEKODERÓW SD NA HD
Informujemy, że abonenci odbierający pakiet cyfrowy niebieski za pomocą dekodera SD mogą zamówić dekoder HD (jednorazowy koszt wymiany urządzenia to 50 zł). Dzięki dekoderowi HD zyskają Państwo dostęp do większej liczby programów. Dodatkowo abonenci, którym skończyło się zobowiązanie terminowe wynikające z zawartej umowy mogą zawrzeć nową umowę na czas określony na korzystnych warunkach. Przedłużając umowę na okres 24 miesięcy abonament za pakiet cyfrowy niebieski wynosi 67 zł.


uwaga

ZACHOWAJ OSTROŻNOŚĆ
Prosimy o zachowanie ostrożności w przypadku rozmów z przedstawicielami handlowymi platform cyfrowych, którzy odwiedzają Państwa mieszkania. Niektórzy z nich rozpowadzają bowiem nieprawdziwe informacje na temat naszej firmy.


info

CNBC
W związku z brakiem porozumienia w sprawie dalszej reemisji programu CNBC w naszej sieci z końcem 2014r. zostaje on wycofany z oferty.