Komunikaty

info

ZMIANA CZĘSTOTLIWOŚCI I NOWE PROGRAMY
W związku ze zmianą parametrów nadawania programów Mjuzik TV i TV Disco przez nadawcę od dnia 1 października br. programy te w pakiecie cyfrowym niebieskim będą dostępne na kanale K52 (722 MHz, QAM 256, SR 6875). Zmianie ulegnie także standard nadawania z MPEG-2 na MPEG-4, dostęp do powyższych programów w pakiecie cyfrowym utracą abonenci korzystający z dekoderów SD. Ponadto do pakietu cyfrowego niebieskiego na kanale K52 dodane zostają dwa nowe programy Polsat Viasat Nature oraz Polsat Viasat Explore a na kanale K53 (730 MHz, QAM 256, SR 6875) można oglądać program Pro 7 Maxx


info

ZMIANY PROGRAMÓW
Informujemy, że od dnia 1 października 2014r. do pakietu pełnego analogowego wprowadzone zostaną programy STOPKLATKA oraz FOKUS TV. Dostęp do nich uzyskają osoby, które dotychczas korzystają tylko z sygnału analogowego. Wyłączone z pakietu analogowego zostaną natomiast BBC ENTERTAINMENT oraz POLSAT VIASAT HISTORY, które będą dostępne tylko w pakiecie cyfrowym niebieskim.
Abonenci pakietu pełnego analogowego mogą zamówić pakiet cyfrowy niebieski zawierający blisko 120 programów. Aktywacja pakietu już od 1zł, abonament 67zł (umowa na okres 24 miesięcy).


info

WYMIANA DEKODERÓW SD NA HD
Informujemy, że abonenci odbierający pakiet cyfrowy niebieski za pomocą dekodera SD mogą zamówić dekoder HD (jednorazowy koszt wymiany urządzenia to 50 zł). Dzięki dekoderowi HD zyskają Państwo dostęp do większej liczby programów. Dodatkowo abonenci, którym skończyło się zobowiązanie terminowe wynikające z zawartej umowy mogą zawrzeć nową umowę na czas określony na korzystnych warunkach. Przedłużając umowę na okres 24 miesięcy abonament za pakiet cyfrowy niebieski wynosi 67 zł.


uwaga

ZACHOWAJ OSTROŻNOŚĆ
Ponownie ostrzegamy przed nieuczciwymi przedstawicielami jednej z platform cyfrowych rozpowszechniającymi nieprawdziwe informacje na temat naszej firmy. Nie jest konieczne podpisywanie żadnych nowych umów pod pretekstem modernizacji instalacji itp.


info

FAKTURY
Informujemy, że w związku ze zmianą systemu komputerowego faktury dla wszystkich abonentów począwszy od stycznia 2014r. dostarczane będą co miesiąc.
Osoby zainteresowane otrzymywaniem faktury w formie elektronicznej (e-mail) mogą w naszym punkcie kasowo - informacyjnym wypełnić oświadczenie.